רשת בתי הנוער "קדימה"

        צ'לנוב 18 תל אביב         

 03-3731661

פקס  03-3731666

מתנדבים ושותפים

התנדבות ברשת בתי נוער ״קדימה״

פעילות בתי הנוער קדימה מושתתת על אלפי מתנדבות/ים אשר נרתמות/ים מידי יום לעשייה חברתית משמעותית.

הצטרפו למערך מתנדבי קדימה במגוון אפשרויות לשינוי חברתי!

  • חונכות אישית: הדרכה בהכנת שיעורים וסיוע פרטני להבנת חומרי הלמידה. החונכות הלימודית מתבצעת באופן פרטני, על מנת להצליח ולקדם כל ילד/ה בהתאם ליכולותיו/ה.

  - החונכות דורשת התמדה, המפגש בין הילד/ה לחונך/ת הינו קבוע ומתקיים אחת לשבוע/ שבועיים.

  • חונך אישי- "אח בוגר": במסגרת פרויקט "חונך לכל חניך", אנו מפגישים באופן קבוע בין ילד/ה לחונך/ת, לפעילות ערכית-אישית ולשיח בלתי פורמאלי.

  - המפגשים נערכים אחת לשבועיים בשעות אחה"צ. 

  - החונכות מיועדת לנערות/ים הלומדות/ים בחטיבות הביניים ומעלה.

  • הדרכה קבוצתית:  הדרכה ועזרה בהכנת שיעורי בית באופן קבוצתי. החונכות תתבצע בהתאם לשכבות הגיל ולתחומי הלימוד הרלוונטיים.

  • מועדוני למידה: מועדוני הלמידה פועלים בשעות הערב, 19:00- 21:00 והם מיועדים לחניכי וחניכות כיתות ט' ומעלה.

  - מטרת מועדוני הלמידה הינה להעשיר את חניכי וחניכות השכבה הבוגרת בתחומי הלמידה השונים ולעזור להן/ם להגיע מוכנים ככל האפשר לבחינת הבגרות.

  • העברת חוג/סדנא: העברת פעילות העשרתית במגוון תחומים; בישול/ריקוד/ספורט וכדומה. הפעילות מתבצעת בשעות אחה"צ והיא מיועדת לכל קשת הגילאים.

  - העברת החוג/הסדנא יכולה להתבצע באופן חד פעמי ו/או באופן קבוע.

  • פעילויות שיא: פעילויות ייחודיות המתקיימות במסגרת טיולים, טקסים, מסיבות, חגים, ימי הולדת וכדומה. 

  - הפעילות מתוכננת בשיתוף בין הגוף המתנדב למדריכי ומדריכות בית הנוער ונושאיה רבים ומגוונים.​

רוצים להתנדב? מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם

תודה לשותפים שלנו!

תודה מקרב לב  לכל השותפים שלנו, אתם מאפשרים את המשך פעילותנו.

תודה שאתם עמנו!

מאמצים (לפי סדר א'-ב'): אמות השקעות בע"מ-חברת אלוני חץ, קבוצת אלייד, קרן Action plus , קרן בוקסנבאום- נטע, BMC, קרן גלנקור, טומי ויילר, ארגון ליטל דרים, מבטח שמיר,  סאנדיסק,  קיבוץ סאסא, משפחת פארדיס, חברת צ'מפיון מוטורס, קרן על שם יוסף וכריסטינה קסירר, חברת תעוז.
 
שותפים:
חברות (לפי סדר א'-ב'): HP, HP אינדיגו, אורבוטק,  איירונסורס, אינטל, אל על - משרדי נתב"ג ואור יהודה, אלביט מערכות, אמרל, אקטיב יו, צוות ארגון גמלאי צה"ל, בד"צ, בזק בנלאומי,
ביטוח ענבל, בינה,  דרך הצפון,  התפלת מים חדרה, חברת החשמל, חילן, ישראכרט, לילך, טרקלין חשמל, מדייה שייקרס, מוזות, נטפים, נייר חדרה, סגולה, סומך חייקין,  עוף טוב,עמיאל, טורס,
פרדינזון, פתאל, צ'ג,   קופ"ח כללית, רותם אמפקט, שטראוס, שטראוס מים.
קרנות (לפי סדר א'-ב'): קרן הישג, קרן רש"י.
אוניברסיטאות ומכללות (לפי סדר א'-ב'): אונ' בר אילן, אונ' חיפה, אונ' ת"א, בית ברל, הפקולטה לרפואה, מכללה למנהל, מכללת HIT, מכללת אור יהודה, מכללת אריאל, מכללת אשקלון, מכללת ספיר,מכללת פרס, מכללת קרית אונו, מכללת תל חי, מלגת אימפקט, סמינר הקיבוצים, שח"ק.
צה"ל (לפי סדר א'-ב'): בה"ד 20, בסיס חצור, בסיס פלמחים, חצרים, טייסת 103, טייסת 131, טייסת שדה בוקר, טייסת תעופה, יה"ק, למד"ן, מג"ב, מד"ן, צמרת- עתודת רופאה, יחידת 8200.
בתי ספר, עמותות ומכינות (לפי סדר א'-ב'): ביה"ס רב תחומי, ביה"ס רמז,  ישיבת מאיר הראל, מכינה קדם צבאית יהודה, מכינת אחד משלנו, מכינת ברעם, מכינת גליל עליון, מכינת הגליל, מכינת יפו, מכינת כפר גלעדי, מכינת לכיש, מכינת מעיין ברוך, להב"ה (לצמצום הפער הדיגיטלי בחברה הישראלית), מתנ"ס אופקים, מתנס אולגה, עיר בשינוי, עמותת אחוזת נגב,  עמותת איילים (ש"ש), פסגות, מועדון לאישה,  מעגל נשים, מעגל נשים סביון, קומונת מעשה (ש"ש).
תנועות נוער וגופים שונים (לפי סדר א'-ב'): בת עמי, האיחוד החקלאי, החברה להגנת הטבע, יחידת הנוער, צופים, קיבוץ שמיר, קק"ל, של"צ, ש"ש- חצור הגלילית, תנועת הנוער עידן, תיקון עולם.
בנקים (לפי סדר א'-ב'): בנק אגוד, בנק הפועלים, בנק יהב, בנק לאומי, בנק למשכנתאות, בנק פועלים.